اجاره خانه در تفلیس


اجاره خانه در تفلیس:

در این مقاله سعی آن داریم تا شما همراهان عزیز پارس‌دیاموند را از جزئیات اجاره آپارتمان در گرجستان مطلع سازیم تا بدانید شرایط اجاره خانه در گرجستان و بویژه در شهرهای بزرگی همچون تفلیسو باتومی چیست، لذا در ذیل سعی می‌گردد که بصورت بند به بند تمامی موضوعات دراین باره را توضیح دهیم تا بتوانید با دیدگاهی باز نسبت به اجاره خانه در تفلیس و یا باتومی عمل نمایید.

اجاره خانه تفلیس

اجاره خانه تفلیس

انواع اجاره آپارتمان در گرجستان(تفلیس، باتومی):

۱- اجاره سالیانه
۲-اجاره ماهیانه
۳-اجاره روزانه

اجاره سالیانه خانه در گرجستان:

معمولا در گرجستان مدت قرارداد اجاره خانه به صورت دوره یکساله است و معمولا صاحبخانه ها تمایل دارند که خانه شان را حتی با نرخ پایین تر ولی یکساله اجاره دهد.
در گرجستان برای اجاره سالیانه آپارتمان تقریبا پول برای ودیعه یا همان پول پیش اخذ نمی شود و در این نوع اجاره صاحبخانه معمولا دو ماه اجاره را در هنگام عقد قرارداد دریافت می نمایند، این دو ماه اجاره شامل اجاره مال اول و ماه آخر می باشد و مابقی ماه ها اجاره هر ماه ابتدای همان ماه اخذ می شود.

اجاره ماهیانه در گرجستان:

در این حالت نیز اجاره در ابتدا دریافت می گردد و توضیح اینکه صاحبخانه ها مبلغ بالاتری نسبت به اجاره سالیانه طلب می نمایند.
بعنوان مثال فرض نمایید که قیمت اجاره یک واحد آپارتمان بصورت قرارداد یکساله در مرکز شهر ماهانه برای یک آپارتمانه ۵۵ متری  350 دلار باشد از این رو اگر کسی بخواهد همان واحد  را در برای مدت یک یا دو ماه  اجاره نماید، صاحب ملک قیمت ماهانه ۴۵۰ تا ۶۰۰ دلار  را به ازای هر ماه قیمت می دهند زیرا مدت زمان اجاره آپارتمان کاهش یافته است.

مطالب مفید پیشنهادی
مالیات اقامت کارمندی چیست؟

اجاره روزانه آپارتمان در تفلیس و یا باتومی:

همانطور که مشخص است قیمت اجاره خانه در این نوع اجاره به مراتب بالاتر می باشد و با توجه به عواملی همانند متراژ آپارتمان،طبقه آپارتمان، امکانات خانه، سن بنا ،موقعیت آپارتمان در شهر، مثلا نزدیکی به مراکز تجاری و یا گردشگری و یا نزدیکی به دریا در شهر ساحلی همانند باتومی، زمان اجاره(منظور فصل شلوغیHigh Season و یا فصل کم مسافر بودن Low Season) و صد البته تعداد روزهای اجاره همگی در قیمت اجاره خانه موثر است.
معمولا قیمت اجاره خانه با توجه به شرایط بیان شده از شبی ۲۵ دلار شروع شده و معمولا تا شبی ۱۰۰ دلار می باشد.

وضعیت اثاثیه در خانه های اجاره گرجستان:

در خانه های اجاره روزانه و یا ماهیانه و سالانه معمولا بنا بر سلیقه صاحب خانه وسایل مورد نیاز را قرار می دهند، لیکن وسایلی همچون یخچال،اجاق گاز،ماشین لباسشوئی،چای ساز،تخت،مبلمان،تلوزیون و میز معمولا وجود دارد و برای اشخاصی که نیاز به سایر وسایل برقی دارند در زمانی که مدت اجاره آپارتمان سالیانه است می تواند سایر وسایل را از صاحبخانه درخواست نمایید که امکان دارد مورد تقاضای شما را قبول کند و در غیر اینصورت خود شخص باید اقدام به تهیه نماید.

هتل مقرون به صرفه است یا خانه:

در مورد سفر به گرجستان و اقامت در شهر تفلیس و یا باتومی بسیاری این سوال را در ذهن خود دارند که وقتی برای سفر به این کشور می رویم به هتل برویم یا آپارتمان اجاره نماییم. در ابتدا باید گفت که این امر در ابتدا بسیار سلیقه شخص ارتباط دارد و دوم شرایط مالی و تعداد نفرات.
سلیقه که مشخص است بسیاری طرفدار هتل هستند و فقط می خواهند سفر خود را در هتل باشند و یا گروهی هستند که بنا به دلایلی که گفته می شود دوست دارند در آپارتمان اقامت داشته باشند. استفاده از هتل در زمانهای که تعداد نفرات از دو نفر بیشتر است قطعا اقتصادی تر است و در زمانی که گروه دو نفره باشد با توجه به نوع هتل نیز آپارتمان می تواند اقتصادی تر باشد. لاکن توصیه می گردد که در صورتی که گروهی هستین حتما آپارتمان را انتخاب نمایید چرا مناسب با بودجه خود ودر منطقه مورد نظر خود می توانید یک آپارتمان مناسب تهیه نمایید. لذا گروه املاک پارس دیاموند با افتخار این وظیفه را برای شما انجام خواهد داد.

مطالب مفید پیشنهادی
مشاور املاک در تفلیس

توصیه پارس دیاموند به همراهان خود:

در صورتی که می‌خواهید سفری تحقیقاتی برای مهاجرت به گرجستان داشته باشید حتما آپارتمان را برای اقامت خود انتخاب نمایید.
به دو دلیل اول آنکه طول سفر با تور بسیار محدود است و در دو سه روز نمی‌توان به شناخت مناسبی دست پیدا نمود، دوم اینکه وقتی شما در آپارتمان سکونت داشته باشید درک بهتری از شرایط فرهنگی و اجتماعی پیدا خواهید نمود و در یک محیط ایزوله همانند هتل نیستید و صدالبته تعداد روزهای بیشتری و با هزینه کمتری می‌توانید اقامت داشته باشید.

روش پارس دیاموند برای یافتن بهترین موارد اجاره در تفلیس:

گروه املاک پارس دیاموند برای هر چه بهتر شدن ارائه خدمات خود از کارمندان گرجی مجرب استفاده می‌نماید تا بهترین موارد اجاره را از صاحبخانه بصورت مستقیم و با بهترین قیمت برای مراجعه کنندگان خود تهیه نماید و گواه این موضوع مشتریان راضی ما در گذشته هستند.
همچنین گروه املاک پارس دیاموند دارای یک آرشیو خوب از خانه های اجاره ای (سالیانه و روزانه) شهر تفلیس دارد و می‌تواند با کمترین زمان با توجه به بودجه و سلیقه شما بهترین گزینه را برای شما یافته و ارائه نماید.

 

در صورت وجود سوال و یا نیاز به ارتباط می‌توانید به شماره های ذیل در ایران و گرجستان تماس حاصل نمایید:
شماره ایران:
۰۹۱۲۰۲۰۹۹۰۱
شماره گرجستان:
۹۹۵۵۷۴۱۹۹۵۴۲+
۹۹۵۵۷۱۱۳۵۵۹۳+

مطالب مفید پیشنهادی
تور لحظه آخری گرجستان
نمونه برخی از آپارتمانهای اجاره ای پارس دیاموند:

[See image gallery at www.parsdi.com]

The post اجاره خانه در تفلیس appeared first on خریدخانه در گرجستان|اقامت گرجستان|سرمایه گذاری در گرجستان|کارگزاری در گرجستان|بهترین املاک گرجستان|ثبت شرکت در گرجستان|.

مطالب مرتبط

  • انجمن گفتگو و تبادل نظر کشور گرجستان (گردشگری-اقامت-کاریابی) ورود به انجمن