Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

اخذ کارت اقامت گرجستان

اخذ کارت اقامت گرجستان
میانگین 5 - امتیاز ها 4

آشنایی با کشور گرجستان

گرجستان دارای موقعیت استراتژیک در منطقه قفقاز است و نقطه اصلی برای سرمایه گذارانی است که مایل به دسترسی به بازارهای اروپایی و آسیایی هستند. گرجستان دارای یک رژیم تجارتی منحصر به فرد لیبرال، مالیات کم، توسعه زیرساخت ها و سیاست های جذاب ویزا و مهاجرت است. از مارس 2017 دارنده گذرنامه های گرجستان می تواند بدون ویزا به کشورهای اتحادیه اروپا و شنگن سفر کند.

مساحت گرجستان – 69700 کیلومترمربع
جمعیت – 3،714،000 نفر
تولید ناخالص داخلی – 14،32 بیلیون دلار آمریکا
تولید ناخالص داخلی سرانه – 4،000 دلار آمریکا
میانگین حقوق یک کارمند – 400 دلار آمریکا

نقشه-گرجستان-فارسی

نقشه-گرجستان-فارسی

اقامت توسط برنامه های سرمایه گذاری در گرجستان

برای واجد شرایط بودن اخذ کارت اقامت دائم (سرمایه گذار)، شما باید حداقل 300،000 لاری گرجستان (در حدود 122،000 دلار) در اقتصاد گرجستان سرمایه گذاری کنید، به شکل وام، سپرده های بلندمدت، خرید املاک و یا سایر دارایی ها. ارزش سرمایه گذاری باید توسط یک حسابرس مستقل تأیید شود. علاوه بر این، درخواست مجوز اقامت دائم باید توسط یک عضو دولت گرجستان یا توسط سه مدیر کسب و کار که باید شهروندان گرجستان باشند، حمایت می شود. همانطور که نام آن نشان می دهد، اجازه اقامت دائم برای مدت نامحدود صادر می شود. با این حال، کارت اقامت گرجستان باید هر پنج سال یکبار جایگزین شود.

مطالب مفید پیشنهادی
اقامت گرجستان و خرید ملک

پلیس و سرویس امنیتی گرجستان برای هر متقاضی، بررسی کامل را انجام می دهند.

خرید ملک و اقامت در گرجستان

اقامت در گرجستان

اجازه اقامت موقت به صاحبان املاک و مستغلات که آپارتمان، خانه، زمین یا هر گونه اموال مسکونی یا تجاری به ارزش 35،000 دلار و بیشتر خریداری کرده اند اعطا می شود. ارزش سرمایه گذاری باید توسط یک حسابرس مستقل تأیید شود. یک مجوز اقامت کوتاه مدت برای یک سال معتبر است، 5 سال دیگر قابل تمدید است و در پایان دوره 6 ساله به اجازه اقامت دائمی تبدیل می شود، با این وجود سرمایه گذاری باقی می ماند.

سرمایه گذاری در املاک و مستغلات گرجستان 
قیمت متوسط املاک مسکونی ​​در تفلیس در حدود 900 دلار در هر متر مربع است، البته قیمتها در مرکز شهر نزدیک به 1500 دلار آمریکا است. قیمت ها در دومین شهر بزرگ، شهر ساحلی باتومی، کمی پایین تر است. کسب درآمد از ملک اجاره ای به طور کلی سودآورتر ین نوع کسب و کار در گرجستان است. گرجستان میزبان گردشگران در تمام طول سال است، البته باتومی در تابستان محبوب تر است. با 35،000 دلار می توان یک آپارتمان یک خوابه در تفلیس خرید.

اخذ اقامت کاری در گرجستان، شما همچنین می توانید یک مجوز اقامت برای کار بگیرید اگر شما قصد شروع به کسب و کار در گرجستان دارید. البته باید نشان دهید که حداقل 4200 لاری (حدود 1700 دلار) را در حساب بانکی خود در گرجستان دارید. مجوز اقامت کار برای مدت یکسال صادر می شود (به طور معمول شش ماه)، قابل تمدید تا 5 سال دیگر و تبدیل شدن به اجازه اقامت دائم در پایان مدت 6 سال، با توجه به این که کسب و کار باقی، فعال و تولید و درآمد همچنان انجام می شود.

اخذ کارت اقامت گرجستان

سرمایه گذاری در گرجستان

مزایای اقامت گرجستان

گرجستان یک کشور مدرن و سریع در حال رشد با تاریخ و سنت غنی، طبیعت زیبا و غذاهای عالی است. هزینه زندگی در مقایسه با سایر کشورهای اروپایی کم است. لیستی از قیمت های شاخص را می توان در اینجا یافت.

مطالب مفید پیشنهادی
بلیط گرجستان تفلیس

کارت اقامت گرجستان به شما اجازه اقامت بدون محدودیت در کشور و حق دخالت در فعالیت های قانونی مانند کسب و کار، تحصیل و یا صرفا بازنشستگی می دهد. یک مقیم گرجستان ممکن است دیگر خارجی ها را به گرجستان دعوت کند. افراد مقیم گرجستان از حقوق و آزادی های قانون اساسی برخوردارند از جمله حقوق کار، مراقبت های بهداشتی، امنیت اجتماعی، آموزش و پرورش، حقوق مالکیت و حقوق خصوصی، آزادی بیان، وجدان، مذهب و اعتقاد. ساکنان گرجستان موظف به خدمت در ارتش نیستند.

شهروندی گرجستان

شهروندی گرجستان

شهروندی و گذرنامه گرجستان

پس از پنج سال اقامت در گرجستان، می توانید شهروند شوید و گذرنامه گرجستان را درخواست کنید. علاوه بر نیازهای اولیه اقامت، شما باید دانش پایه ای از زبان گرجی، تاریخ و قانون گرجستان را نشان دهید و اینکه شما مالکیت واقعی، شغلی یا کسب و کار در گرجستان دارید.

گذرنامه گرجستان در رتبه پنجم جهان قرار دارد (از سال 2018) و اجازه سفر بدون روادید به 100 کشور از جمله کشورهای عضو اتحادیه اروپا / شنگن، اکثر کشورهای مستقل مشترک المنافع، ایران و ترکیه را می دهد.

گرجستان اجازه نمی دهد که تابعیت دوگانه داشته باشید، مگر اینکه افتخار شهروندی گرجستان به عنوان استثنا توسط رئیس جمهور برای خدمات ارائه شده یک شخص به کشور اعطا شود. اگر معلوم شود که شما شهروند کشور دیگری هستید، گذرنامه گرجستان ممکن است لغو شود.

مطالب مفید پیشنهادی
بلیط گرجستان ژانویه

 اقامت اعضای خانواده

اگر مجوز اقامت گرجی دارید، اعضای خانواده شما نیز می توانند برای مجوز اقامت، به منظور ادغام خانواده درخواست دهند. تحت قانون مهاجرت گرجستان فقط همسر، فرزند کوچک (زیر 18 سال) یا معلول وابسته به متقاضی اصلی به عنوان اعضای خانواده شناخته می شود. اجازه اقامت برای ادغام خانواده صادر می شود، اگر اسناد نشان دهنده پیوند (مثلا گواهی ازدواج، گواهی تولد) و دسترسی به منابع مالی (درآمد یا پس انداز) برای حمایت از اعضای خانواده باشد.

خرید املاک در گرجستان

خرید املاک در گرجستان

نه گام برای گرفتن اقامت گرجستان

گام اول: ویزای گرجستان = 10% پروسه طی شده (برای ایرانیان نیاز به ویزا نیست)

گام دوم: ورود به گرجستان = 20% پروسه طی شده

گام سوم: ثبت یک شرکت درگرجستان = 30% پروسه طی شده

گام چهارم: افتتاح حساب در یکی از بانکهای گرجستان = 35% پروسه طی شده

گام پنجم: انتقال سرمایه به گرجستان = 50% پروسه طی شده

گام ششم: سرمایه گذاری در گرجستان = 60% پروسه طی شده

گام هفتم: جمع آوری اسناد لازم برای ارائه به اداره مهاجرت گرجستان = 65% پروسه طی شده

گام هشتم: ثبت درخواست اقامت گرجستان80% پروسه طی شده

گام نهم: دریافت اجازه اقامت گرجستان = 100% پروسه طی شده

 

درباره سالواتورز

ما یک گروه از وکلای مهاجرتی مجاز در گرجستان هستیم.

مطالب مفید پیشنهادی
آپارتمان در تفلیس

ما می توانیم از ابتدا تا انتهای فرآیند اقامت، همه ی حمایت ها و راهنمایی های لازم را ارائه دهیم.

برای اطلاعات بیشتر در مورد برنامه های اجازه اقامت گرجستان لطفا به طور مستقیم با تلگرام ما تماس بگیرید.

پاسخگوی آنلاین:

اخذ کارت اقامت گرجستانآیدی پاسخگو درتلگرام: salva_tours@اخذ کارت اقامت گرجستان

اخذ کارت اقامت گرجستانآیدی پاسخگو در سروش: salva_tours@اخذ کارت اقامت گرجستان

اخذ کارت اقامت گرجستانآیدی پاسخگو در واتساپ: 00995557715557اخذ کارت اقامت گرجستان

کانال سالواتورز در شبکه های اجتماعی:

اخذ کارت اقامت گرجستانکانال سالواتورز در سروش: salvatours@اخذ کارت اقامت گرجستان

اخذ کارت اقامت گرجستانکانال سالواتورز در تلگرام :  salvatours@اخذ کارت اقامت گرجستان

اخذ کارت اقامت گرجستان

کانال سالواتورز در اینستاگرام:salva_tours@اخذ کارت اقامت گرجستان

تلفن گرجستان 00995557715557

salva_tours

با آیدی تلگرام من تماس بگیرید salva_tours@

مطالب مرتبط

  • انجمن گفتگو و تبادل نظر کشور گرجستان (گردشگری-اقامت-کاریابی) ورود به انجمن