Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

تور گرجستان

تور گرجستان
میانگین 5 - امتیاز ها 1

قیمت تور گرجستان

تور گرجستان، ترکیبی از زیبایی های طبیعی، تاریخ قرون وسطی و تأثیرات دوره کمونیستی شوروی سابق است و آن را یکی از جذاب ترین مقاصد شرق اروپا ساخته است.
تاریخ گرجستان با افتخار بر کلیساهای تپه ای، خیابان های سنگفرش خیالی، مناظر زیبای کوهستانی و منطقه تاکستان ها که حتی فرانسوی ها به آن حسادت می کنند، گرجستان مطمئن است که نظر شما را جذب می کند.

در تورهای گرجستان، مسئولین تور متعهد به سفر به شیوه ای هستندکه احترام مردم محلی، فرهنگ آنها، اقتصاد محلی و محیط زیست حفظ شود. به یاد داشته باشید که رفتار، لباس و زبان قابل قبول در کشور شما ممکن است در یک کشور دیگر مناسب نباشد. لطفا این را در هنگام سفر به خاطر بسپارید.

پاسخگوی آنلاین:

تور گرجستان آیدی پاسخگو درتلگرام: salva_tours@تور گرجستان

تور گرجستانآیدی پاسخگو در واتساپ: 00995557715557تور گرجستان

کانال سالواتورز در شبکه های اجتماعی:

تور گرجستانکانال سالواتورز در تلگرام :  salvatours@تور گرجستان

تور گرجستان

کانال سالواتورز در اینستاگرام:salva_tours@تور گرجستان

تلفن گرجستان 00995557715557

تور گرجستان

تور گرجستان

در تور گرجستان

راهنمایی های مهم مسافرت برای گرجستان
از آداب و رسوم، سنت ها، مذهب و فرهنگ گرجستان مراقبت کنید.
به دلایل زیست محیطی، سعی کنید از خرید آب بطری خودداری کنید. بجای آن، یک بطری آب قابل استفاده را با آب تصفیه شده پر کنید.
مقداری از زبان گرجی را بیاموزید و از استفاده آن نترسید، یک کلمه ساده مثل (سلام) به شکسته شدن یخ های ارتباط کمک می کند.
از فروشگاه و محصولات محلی خرید کنید. حمایت از صنعتگران محلی کمک می کند که صنایع دستی سنتی را زنده نگه دارید.
نخریدن از کسب و کارهایی که از حیوانات سوء استفاده می کنند، توصیه می شود.
قبل از گرفتن عکس از افراد، از جمله کودکان، از آنها سوال کنید و اجازه بگیرید.
هنگامی که در میان جوامع ، خانواده ها و خانه های محلی زندگی می کنید، مراقب رفتار خود باشید، شما نماینده یک ملت هستید.

قیمت تور گرجستان

قیمت تور گرجستان

ویزای گرجستان

اکثر ملیت ها در حال حاضر نیازی به ویزا برای گرجستان ندارند، از جمله ایران، نیوزیلند، کانادا، انگلستان، ایالات متحده آمریکا و تمام کشورهای عضو اتحادیه اروپا. ملیت های بدون ویزا اکنون فقط 45 روز می توانند در گرجستان بمانند، البته “بدون مجوز اقامت”.

مطالب مفید پیشنهادی
گرجستان

تمام ملیت ها می توانند از نزدیکترین سفارت گرجستان در کشور خود، به آخرین اطلاعات مربوط به ویزا دسترسی داشته باشند، زیرا ممکن است این قانون در کوتاه مدت تغییر کند.
برای هر گونه سؤال در مورد ویزا ی گرجستان، با سفارت گرجستان یا سایت زیر تماس بگیرید:

کشورهای بیشتر در وب سایت رسمی وزارت امور خارجه گرجستان آمده اند:

https://www.geoconsul.gov.ge/en/visaInformation

تورهای گرجستان

تورهای گرجستان

به تور گرجستان خوش آمدید

در تور های گرجستان ما درحال سازماندهی تورهای مسافرتی و سفارشی هستیم، از جمله تورهای فرهنگی، سفرهای گشت و گذار، مشوق ها، تورهای داخلی، تورهای گلف، گشت و گذار در طبیعت گرجستان، ارمنستان و آذربایجان متمرکز شده ایم. تمرکز ما بر ارائه تجربیات غریزی و معتبر محلی مطابق با بهترین شیوه های گردشگری است.

تور های گرجستان

شرکت سالواتورز از سال 2006 تا کنون عضو انجمن گردشگری گرجستان بوده و عضو انجمن تور های گرجستان GTA از سال 2007 بوده است. مدرک CBI گواهی شده (در برنامه ها و کارگاه ها و تور های گرجستان در سال های 2007-2012)، عضو هیئت بین المللی (توسعه پایدار گردشگری روستایی در کشورهای دریای سیاه 2014-2015 )
ما در تور های گرجستان ارائه دهنده خدمات تور کامل عمومی و VIP و کسب و کار سفر، MICE، تور های گرجستان برای گروه های کوچک و بزرگ، سفر فردی و خانوادگی، مشوق ها و برنامه های خاص طراحی شده هستیم.

مطالب مفید پیشنهادی
امتحان آیلتس در گرجستان

ما برنامه ریز و سازمان دهنده تور های گرجستان، گرجستان و ارمنستان و گرجستان-ارمنستان-آذربایجان هستیم و این تورها را ترتیب می دهیم. خدمات ما شامل راهنما و کمک مترجم، ترتیب نمایش های فولکلور و شام، پذیرش و ترانسفر و رزرو هتل می باشد.

کشور گرجستان در تقاطع دو قاره اروپا و آسیا قرار دارد. جاده ابریشم افسانه ای، لایه هایی از فرهنگ های مختلف از تمدن های بزرگ در این کشور ذخیره شده است که باعث ایجاد هویت منحصر به فرد و متنوع شده است. همانطور که می دانید، جاده ابریشم، مسیر رمز و راز از جهان باستان است.

پاسخگوی آنلاین:

تور گرجستان آیدی پاسخگو درتلگرام: salva_tours@تور گرجستان

تور گرجستانآیدی پاسخگو در واتساپ: 00995557715557تور گرجستان

کانال سالواتورز در شبکه های اجتماعی:

تور گرجستانکانال سالواتورز در تلگرام :  salvatours@تور گرجستان

تور گرجستان

کانال سالواتورز در اینستاگرام:salva_tours@تور گرجستان

تلفن گرجستان 00995557715557

تورهای ارزان گرجستان

تورهای ارزان گرجستان

انواع تور گرجستان

تورهای گردشگری گرجستان از فرهنگی تا کسب و کار متفاوت است. ما سفرهای ماجراجویی به قفقاز، پشتیبانی و مشاوره مسافرتی، تفریحات rafting و دوچرخه سواری، تورهای گیاه شناسی و پرنده نگری برای دوستداران طبیعت را طراحی می کنیم. ما همچنین تورهای ویژه داریم، مانند تور به تاکستان های و آشپزی گرجی، سفرهای روزانه به مناطق مختلف در گرجستان و ارمنستان را راه اندازی کرده ایم. ما خوشحالیم که تورهای سفارشی را انجام می دهیم و می توانیم بر اساس منافع، توانایی ها و بودجه مشتریان، خواسته های آنها را برآورده کنیم. تیم سالواتورز انعطاف پذیر، خلاق، با انگیزه و مشتری مدار است و آماده است تا به شما خدمت کند. ماجراهای ما ارزشمند است.

تور لحظه آخری گرجستان

تور لحظه آخری گرجستان

مجری تور های گرجستان

شرکت سالواتورز گرجستان، دارای عضویت در GTA عضو شبکه اطلاع رسانی UNWTO، GSTC (شورای جهانی گردشگری پایدار)، GCCI و عضو ICC (سازمان بین المللی گردشگری) است. GTA پروژه بهبود بخشیدن به توسعه گردشگری گرجستان در همکاری با وزارت گردشگری و استراحتگاه ها، آژانس های مناطق حفاظت شده گرجستان، سازمان های بین المللی (پروژه USAID / SME، پروژه توسعه بخش خصوصی GTZ، پروژه توسعه مشترک منطقه GTZ، IUCN و غیره)، انجمن تورهای محلی گرجستان (Elkana، Geoland).

مطالب مفید پیشنهادی
ثبت شرکت در باتومی

پاسخگوی آنلاین:

تور گرجستان آیدی پاسخگو درتلگرام: salva_tours@تور گرجستان

تور گرجستانآیدی پاسخگو در واتساپ: 00995557715557تور گرجستان

کانال سالواتورز در شبکه های اجتماعی:

تور گرجستانکانال سالواتورز در تلگرام :  salvatours@تور گرجستان

تور گرجستان

کانال سالواتورز در اینستاگرام:salva_tours@تور گرجستان

تلفن گرجستان 00995557715557

تور گرجستان

تور گرجستان

برنامه تورهای گرجستان

تاریخها: هر هفته در تمام طول سال تضمین شده است.
ورود در فرودگاه تفلیس یا باتومی، بهترین روز برای ورود به گرجستان یکشنبه یا دوشنبه است، اما همه روزهای هفته مناسب هستند. اگر پرواز شما در اوایل هفته باشد بهتر است، فرض بر این هست که شما یکشنبه در تفلیس خواهید بود.
مدت زمان تور: 8 روز / 7 شب.

یکشنبه- روز ورود
دیدار در فرودگاه و انتقال به هتل ها در تفلیس

دوشنبه – تور گشت شهری و دیدار از محله قدیمی تفلیس، و پیاده روی
10:00 – سفر از ایستگاه متروی Avlabari شروع می شود، از کلیسای Sameba و از طریق کلیسای Metekhi بازدید می کند و سپس به منطقه Abanotubani مشهور با حمام سولفور می رسیم، از طریق تله کابین به Narikala Fortress می رویم،  سپس در خیابان Shardeni از مغازه های سوغات و هدیه دیدار خواهیم کرد؛ در روز اول ما از مهمترین نقاط دیدنی تفلیس بازدید خواهیم کرد، کلیسای سیونی و کلیسای Anchiskhati؛ بعد از طریق میدان آزادی، به خیابان روستاولی ( خیابان اصلی در تفلیس) می رویم و از طریق کوچه کنار پارلمان قدیم تفلیس به کلیسای کوشتی می رویم.

مطالب مفید پیشنهادی
نوروز در گرجستان

سه شنبه- Kakheti، سرزمین تاکستانها
09:00 – به شهر سیقناقی و صومعه بودبه خواهیم رفت. از طریق موزه A. Chavchavadze در Tsinandali به Telavi. پس از یک پیاده روی کوتاه در فروشگاه مواد غذایی Telavi، به کلیسای معروف Alaverdi، آکادمی Ikalto و مجتمع صومعه Shuamta ادامه می دهیم؛ از طریق گذرگاه Gombori به هتل تفلیس بازمی گردیم.

چهارشنبه – جاده نظامی گرجستان در قفقاز
09:00 – بازدید از قلعه Ananuri، کوهنوردی آلپاین در پیست اسکی Gudauri و  ادامه مسیر به سمت کازبگی و Stephansminda، رانندگی آفرود تا کلیسای تثلیث Gergeti با دیدگاهی زیبا از قله کازبگی و روستای کازبگی. سپس بازگشت به تفلیس.

پنجشنبه – Mtskheta و Gori
09:00 – شهر Mtskheta: مجموعه تاریخی و معماری Jvari، کلیسای Svetitskhoveli، کلیسای Samtavro. همچنان بازدید از Uplistsikhe، محل تولد استالین و موزه در شهر Gori. بازگشت به تفلیس.

جمعه – تور کوتائیسی
09:00 – از هتل تفلیس خارج می شویم و به دومین شهر بزرگ گرجستان (کوتایسی) می رویم. گشت و گذار در شهر قدیمی، بازدید از معبد Bagrati، مجموعه تاریخی و معماری Gelati و Motsameta . ورود به هتل کوتایسی.

شنبه دره اوکاتس
09:00 – در حوالی رودخانه و حوضه آبریز Okatse که در روستای گوردی واقع است و دره های عمیق و باریک قرار دارد. در امتداد کانیون می توان چند آبشار پیدا کرد. سپس رانندگی به سمت هتل.

مطالب مفید پیشنهادی
اجاره خانه مبله در باتومی

یکشنبه- خروج از گرجستان
اتمام تور، خروج از هتل و انتقال به فرودگاه برای بازگشت به ایران.

قیمت 8 روز در اتاق سه نفره مشترک: 200 دلار برای هر نفر.
قیمت 8 روز در اتاق دو نفره / دوقلو مشترک: 250 دلار برای هر نفر.
قیمت 8 روز در اتاق یک نفره: 300 دلار برای هر نفر.

قیمت تور گرجستان شامل:
– بلیط هواپیما
– همه گشت و گذارها
– 7 شب در هتل های توریستی کلاس متوسط
– صبحانه در هتل
– رستوران در کوتایسی
– هزینه های ورودی و بلیط های موزه
– بلیط تله کابین
– تور جیپ
– بلیط  موزه انگور در کاختی
– راهنمای تور(فارسی زبان)

تور گرجستان لحظه آخر

تور گرجستان لحظه آخر

گزینه های تور گرجستان:

شب اضافی در هتل: 60 دلار در هر اتاق شامل صبحانه و مالیات
قایقرانی در رودخانه آراگوی (90 دقیقه): 40 دلار برای هر نفر بهمراه ترانسفر

حداکثر 14 نفر در هر گروه محدود می شوند. همه تاریخ های خروج ذکر شده در صورتی که صندلی هواپیما باقی مانده باشد تضمین می شود.

تور گرجستان- سالواتورز

تور گرجستان- سالواتورز

درباره تور در گرجستان

در گرجستان ما بر این باوریم که مهمان هدیه خداست. اپراتور تور سالواتورز این اصل را به مشتریان خود اعمال می کند. ما آنها را به عنوان مهمانان عزیز و افتخار خود می بینیم. تجربه جمع آوری شده از زمان تأسیس شرکت سالواتورز در سالها پیش به ما کمک می کند شرایطی برای اقامت دلپذیر برای مهمانان ایجاد کنیم. همه کارکنان ما دارای پنج تا ده سال تجربه در بخش گردشگری و دوره دیده در دوره های آموزشی گردشگری در گرجستان هستند.

مطالب مفید پیشنهادی
پارک متاتسمیندا تفلیس

شرکت گردشگری سالواتورز در نمایشگاه های بین المللی گردشگری شرکت کرده است: MITT – مسکو، WTM – لندن، BIT – میلان، CBR – مونیخ، ITB – برلین، JATA – توکیو، UITT – کیف، TT – ورشو، تور سالن – پوزنان، BALTTOUR – ATM – دبی، COTTM – پکن، CIS – سنت پترزبورگ، CTF – تفلیس و تعدادی از رویدادهای دیگر.

سازمان گردشگری گرجستان با استقبال حرفه ای و فعالیت شرکت سالواتورز را در تورهای گرجستان تشویق به فعالیت بیشتر نموده است.

به نوبه خود، سالواتورز یک گواهی افتخار از وزارت گردشگری و تفریحی گرجستان به دست آورده است. همه اینها باعث می شود ما کیفیت خدمات را افزایش دهیم و خدمات سالواتورز را بهبود بخشیم. سالواتورز عضو انجمن اپراتورهای تور و گشت و گذار گرجستان (GITOA) و انجمن گردشگری گرجستان (GTA) است.

تور گرجستان ارزان

تور گرجستان ارزان

خاطرات گرجستان

این مقاله در روز شنبه، 9 اکتبر، در روزنامه “اخبار” محبوب ترین روزانه پاکستان منتشر شد.

 

 TBILISI، عروس قفقاز

پرواز مستقیم بین لاهور و تفلیس در گرجستان 4 ساعت طول می کشد، اما ما از طریق استانبول و طی 2 ساعت پرواز به فرودگاه بین المللی تفلیس رسیدیم. ما به محض ورود با آقای تاماز اگولادزه، معاون مدیر کل فرودگاه همراه با یک دختر جذاب از اداره ورزش گرجستان دیدار کردیم. تاماز، یک بازیکن سابق تیم راگبی گرجستان بود، او قلدر و خشن به نظر می رسید، ظاهر او مانند اشخاصی از مافیای روسی بود، اما در قلبش یک قهرمان کامل بود. او به ما توصیه کرد پول خود را به پول محلی (1 دلار = 2.5 “لاری”) تغییر دهیم. پس از تکمیل فرم بسیار ساده، به بخش مهاجرت در فرودگاه رفتیم.

مطالب مفید پیشنهادی
مالیات در گرجستان

در فرودگاه دو پلیس زن را دیدیم، گرجی ها قطعا زیبا ترین دختران را دارند، بخصوص در لباس پلیس.

اقامت ما برای شرکت در مسابقات راگبی در گرجستان، یک برنامه کوتاه مدت بود. تقریبا کمی دورتر از بزرگراه از فرودگاه به سمت مرکز شهر، مسیر دوچرخه سواری بود، همانطور که پیش می رفتیم، ردیف به ردیف ساختمانهای روسی، ساختمان های آپارتمانی زشت، با نماهای چند رنگی، با لباس های آویزان شده در بالکن دیده می شد. در نهایت ساختمان فوق العاده مدرن و سفید هتل Sheraton را دیدم، امیدوار بودم در هتل شرایتون بمانیم، اما، به جای آن، ما را به یک ساختمان غیر قابل تحمل، درخارج از محدوده مرکزی شهر بردند.

ما در هتل Pent House مستقر شدیم، یک هتل کوچک که تنها 14 اتاق  و در 2 طبقه داشت، اتاق را رزرو کردیم. آسانسور کوچک تنها می توانست 3 نفر را در یک زمان بالا ببرد، البته بدون بار. اتاق ها بزرگ، بالکن، و دیدنی های فوق العاده ای از شهر و آثار تاریخی و منظره تپه های اطراف شهر در دسترس ما بود. این ساختمان های تاریخی در شب، روشن به نظر می رسد و منظره بسیار عاشقانه ای به شهر می دهد. خانم نانا، بانوی جوان جذاب صاحب هتل است که انگلیسی بسیار خوب صحبت می کند و همیشه آماده کمک به مهمانان است. شهر قدیمی در سمت چپ رودخانه مکتواری است که، تقریبا شهر را به دو قسمت قدیم و جدید تقسیم می کند. شهر قدیمی، خیابان های مخروطی، راه های سنگفرش، خانه های کوچک و جذاب با بالکن های چوبی، نانوایی های سنتی و فروشگاه های مواد غذایی کوچک، انواع نوشیدنی، انگور، میوه های بسیار، خربزه، گوجه فرنگی، خیار، تخم مرغ و پیاز و غیره که به صورت معقولانه قیمت گذاری شده اند.

تور گرجستان ارزان

تور گرجستان ارزان

جغرافیا و تاریخ گرجستان

حال و هوای گرجستان از زمان سپیده دم تاریخ در حال تغییر است. تاریخ معاصر گرجستان، از ماه فوریه 1921، زمانی که ارتش سرخ روسیه به گرجستان حمله کرد و مجبور شد بخشی از اتحادیه جمهوری سوسیالیست شوروی را آغاز کند، آغاز شد. در آوریل 1991، گرجستان استقلال خود را با دیگر جمهوری های آسیای میانه به دست آورد. اما روس ها دوباره در سال 2008 به گرجستان حمله کردند. زخمهای جنگ هنوز در شهر تفلیس مشاهده می شود. تفلیس یک شهر پیر اما جوان شده است که به گذشته و نژاد خود می بالد و برای ورود به قرن بیست و یکم آماده می شود. در زبان گرجی “Tibilsi” به معنای شهر آبگرم، نامی است که شهر از چشمه های آبگرم گوگردی گرفته است. آب گرم از تپه های اطراف تفلیس به مسیرهای زیرزمینی سرازیر می شود. این شهر گرم، صلح آمیز، قابل تحمل و دوستانه است. در تفلیس، گرجی های در کنار آذری ها، ارامنه و یهودیان شانه به شانه هم زندگی می کنند. در بازار، کردها با ترکان تجارت می کنند. شهر دیگری را به سختی می توان یافت که در آنجا یک کنیسه، کلیسای ارتدکس، کلیسای کاتولیک رومی و یک مسجد در یک خیابان کنارهم باشند.

تور گرجستان ارزان

تور گرجستان ارزان

زیبایی گرجستان خارق العاده است.

ساعت شش صبح، من بلند شدم و به دنبال یک فنجان قهوه بودم. رستوران در هتل ما از ساعت هشت صبح باز می شد، بنابراین من تصمیم گرفتم در خیابان های شهر خواب آلود قدم بزنم. کارکنان شهرداری، در لباس های روشن، تعدادی رهگذر و توریست در حال عبور بودند. من از رودخانه متکواری و از بخش متخی عبور کردم و به میدان گرگاسالی که به “میدان” نیز معروف است وارد شدم. من عطر تازه نان و قهوه را در انتهای جنوبی میدان حس کردم. من دو فنجان قهوه ترک سفارش دادم و سپس پیشنهاد دادم که وجه را به لیر ترکیه بپردازم، چون پول محلی نداشتم. جواب گارسون “نیت” بود که به زبان روسی ن است. سپس من به او دلار آمریکا دادم که هیچکس حاضر نیست آن را رد کند. اما او دوباره گفت: “نیت”  و دوباره دلار  را برگرداند. یک پسر جوان داوطلب شد تا من را به دفتر یک صرافی شبانه روزی هدایت کند و من پول را عوض کردم و این بدهیرا پرداختم. صبح روز بعد وقتی که دوباره یک قهوه ترک دستور دادم، پیشخدمت یک نان داغ تازه پخته و گرم را به همراه قهوه برایک آورد. این یک هدیه مهربان از آن پسر نانوا بود که مرا به دفتر صرافی هدایت کرد. من در اینجا سخاوت را لمس کردم مطمئنا روابط انسانی هیچ زبان خاصی نیاز ندارد. کرایه تاکسی در تفلیس به قیمت مناسب است. ما پنجاه لاری به راننده تاکسی پرداخت کردیم، برای مدت پنج ساعت و تا مسافت 20کیلومتری شهر رفتیم، برای سفر به شهر متسختا، پایتخت قدیم گرجستان Mtskheta.

تور گرجستان ارزان

تور گرجستان ارزان

شهر متسختا

Mtskheta، توسط مردم محلی به عنوان ختا “Kheta”  تلفظ می شود که به نظر من صدایی مانند Quetta می دهد. متسختا در نقطه اتصال دو رودخانه آراگوی و متکواری واقع شده است. Mtskheta پایتخت پادشاهی شرق گرجستان Iberia از قرن 3 قبل از میلاد بوده است. رانندگی ما به شهر باستانی بسیار جذاب بود، همانطور که ما از روستاهای کوچک، حوزه های سبز و باغ های میوه ای که در برابر تپه های قرار داشتند عبور کردیم، از مناظر زیبای اروپایی لذت می بردیم. تقریبا در هر خانه روستایی تولید محصولات کشاورزی مانند صیفی جات، میوه، گوجه فرنگی، خیار و عسل،  دیده می شود و بعضی از آنها در معرض نمایش و برای فروش چیده شده بود. ما برای اولین بار در صومعه Javari، در بالای تپه، با پایتخت باستانی و دره فراتر از آن، آشنا شدیم. صومعه سنگ خاکستری، یک نمونه منحصر به فرد از معماری مسیحی اولیه ساخته شده بود که یکی از نخستین صلیب ها در گرجستان در آنجا بود. در اینجا ما برخی از گروه گردشگران را دیدیم بخصوص از اسرائیل، روسیه، اعراب و ایران هستند که دریک اتوبوس توریستی مسافرت می کنند. Mtskheta در یک دره دلربا ایجاد شده توسط دو رودخانه است که از طریق طیف وسیعی از کوه ها که تحت برف های سنگین در زمستان پوشیده شده است. ما از کلیسای قرن 11، “ستون زندگی” و بخش های مقدس بازدید کردیم.

تور گرجستان ارزان

تور گرجستان ارزان

جالب توجه است که گرجی ها تصمیم به ساختن مجلس جدید پارلمان و انتقال همه پارلمان از تفلیس به پایتخت باستانی داشته اند. تاریخ تفلیس به عنوان یک شهر آغاز شده در آبانوتوبانی، محل چشمه های طبیعی گوگرد. حمام ترکی، که هنوز هم کاربردی است، شهروندان را برای استراحت و همچنین به عنوان گروه های اجتماعی خدمت کرده است. اکنون تفلیس، به نظر می رسد که زمان گذشته و حال را باهم یکجا دارد. در فاصله پیاده روی از حمام های قدیمی ترکی، یک بوتیک شیک، گالری های هنری، رستوران های باشکوه، دیسکو، باشگاه های شبانه و کازینو پیدا می شود. شهر جدید در امتداد سمت راست رودخانه ساخته شده است و در عرض چند مایل گسترش یافته است و تقریبا به پایتخت قدیمی می رسد. در این قسمت هتل های پنج ستاره، سازمان های چند ملیتی، فروشگاه و ادارات، موزه ها، سالن کنسرت، کالج ها و دانشگاه ها، دفاتر دولتی، شرگت های خارجی و پل باراتاشویلی و پل معروف به “پل عشق” وجود دارد. نرده پل ها با مجسمه زوج های عاشقانه تزئین شده اند. روستاولی خیابان اصلی و منطقه خرید در تفلیس است. تپه های اطراف تفلیس با آثار تاریخی پر شده اند، بیشترین جلوه از ویرانه های نارین قلعه Narikala است.

تور نوروزی گرجستان

تور نوروزی گرجستان

قفقاز و گرجستان

کوه های قفقاز افسانه ای در گرجستان با آب و هوای عالی، چشم انداز زیبا، خاک بارور، آب شیرین، جذابیتهای فراوان و مردم دوست داشتنی، لباسهای سنتی، رقص و نوشیدنی انباشته شده است. گرجی ها برخی از بهترین انگورها را تولید می کنند، به نظر می رسد انگور محصول اصلی گرجستان است. غذاهای گرجی بسیار خوشمزه هستند زیرا از طعم غذا و ادویه جات محلی استفاده می کنند. من شیرین ترین خربزه،هندوانه، سیب، انگور، خیار و گوجه فرنگی را در رستوران های تفلیس دوست داشتم. آنها خاویار سیاه ماهی، ماهی قزل آلای آب شیرین، بره کوهی، گوشت گوساله و مرغ با بسیاری از سبزیجات تازه، زیتون و سالاد سرو می کنند. رستوران های با کیفیت زیاد هستند و اکثرا در امتداد رودخانه و در بالای تپه واقع هستند. دریاچه تفلیس در 9 کیلومتری شهر دارای یک آکواپارک است که انواع مختلفی از ورزشهای آبی ارائه می دهد. سالن های کنسرت، خانه های اپرا، کازینو، باشگاه های شبانه و دیسکو ها یک زندگی شبانه رنگارنگ و پرطرفدار را ارائه می دهند. علاوه بر این، تفلیس صلح آمیز است وبه آهستگی در قلب شما و برای همیشه قرار می گیرد، تسخیر می کند.

مطالب مفید پیشنهادی
تور تفلیس

محمد عزت مومکانی

مدیر اجرایی ورزش راگبی پاکستان

October 11، 2011

لاهور پاکستان

تور باتومی گرجستان

تور باتومی گرجستان

گرجستان، به زبان گرجی: (Saqartvelo، საქართველო) یکی از زیباترین کشورهای روی زمین و یک بوم شگفت انگیز برای سیر و سفر، اسب سواری، دوچرخه سواری، اسکی بازی و گردشگری از هر نوع می باشد.

گرجستان یک کشور تاریخی و باستانی است (برای اطلاع از جاذبه ها و مشخصات کشور گرجستان، به صفحه “درباره گرجستان” مراجعه کنید)
گرجستان دارای فرهنگی منحصر به فرد است که هنوز برای گردشگران، بخصوص ایرانیان کاملن شناخته نشده است.
ناشناختگی و بکر بودن ، دلیل اصلی سفر به گرجستان است و آن را ویژه، جالب و فراموش نشدنی می نماید.
گرجستان در بخش مرکزی قفقاز و دریکی از مناطق زیبا و سرسبز قاره سبز (اروپا) واقع شده.
گرجستان در چند سال گذشته، با طبیعت زیبایش قابل توجه ترین سرزمین در اروپای شرقی شده است.

گرجستان ترکیبی از زیبایی های طبیعی، تاریخ قرون وسطی و تأثیرات دوران کمونیسم است که آن را به یکی از جذاب ترین مقصدهای شرق اروپا تبدیل کرده است.

دره های سبز گرجستان با باغ های انگور با کلیساهای قدیمی و برج های نگهبانی نشسته در مناظر کوهستانی فوق العاده، خود را برای پذیرایی از میهمانان جهانی آماده کرده است.

مردم با فرهنگ گرجستان، ادعا می کنند گرجستان زادگاه انگور و قطعه ای از بهشت است و گرجستان جایی است که برای میهمانان در نظر گرفته شده و نعمت های خدادادی و مهمان نوازی بخش مهمی از زندگی گرجیان است.
تاریخ پیچیده و عمیق گرجستان، از شهرهای تاریخی و غارهای مسکونی شروع میشود و تا کلیساهای باستانی بی نظیر و میراث فوق العاده از معماری و هنر و فرهنگ و هنر مدرن امروزی گسترش می یابد.

مطالب مفید پیشنهادی
ثبت شرکت در گرجستان

سالهای طولانی پشت پرده و پنهان بودن در حصار کمونیسم باعث شده که گرجستان سرزمینی بکر و ناشناخته شود.

شکل پروانه مانند گرجستان بر روی نقشه جهان، همواره وسوسه کننده مسافران حرفه ای و بین المللی است.

منظره کلیساهای روی تپه، کوچه ها و خیابان های پر پیچ و خم و سنگفرش، گستره کوه و مزارع و تاکستانهای انگور، گرجستان را پر از جاذبه و کشش کرده است.

تور گرجستان

تور گرجستان

پاسخگوی آنلاین:

تور گرجستان آیدی پاسخگو درتلگرام: salva_tours@تور گرجستان

تور گرجستانآیدی پاسخگو در واتساپ: 00995557715557تور گرجستان

کانال سالواتورز در شبکه های اجتماعی:

تور گرجستانکانال سالواتورز در تلگرام :  salvatours@تور گرجستان

تور گرجستان

کانال سالواتورز در اینستاگرام:salva_tours@تور گرجستان

تلفن گرجستان 00995557715557

تور باتومی از تفلیس

تور باتومی از تفلیس

برای اطلاع از قیمت تور گرجستان کلیک کنید

برای کسب اطلاعات بروز وجدید روزانه درباره گرجستان، عضو کانال تلگرام گرجستان شوید

بر روی عکس زیر کلیک کنید تا به کانال تلگرام گرجستان وارد شوید

تور گرجستان

تور گرجستان

تورهای گرجستان

تور گرجستان از مشهد

تور گرجستان از اصفهان

تور گرجستان از شیراز

تور گرجستان از تبریز

تور گرجستان از کرمان

تور هوایی گرجستان

تور گرجستان لحظه آخری

تور ارزان گرجستان

تور ارزان گرجستان

تور واردزیا و چشمه های آبگرم برجومی گرجستان

تور پاسانائوری رافتینگ گرجستان

تور داوید گارجا گرجستان

تور مراسم انگور چینی گرجستان

تور زمینی سه روزه گرجستان به ارمنستان

تور کاختی گرجستان (دره آلازانی،کوههای قفقاز و تاکستانهای انگور).

مطالب مفید پیشنهادی
تور گرجستان 97

تورکازبگی گرجستان (یکی از زیباترین مناطق گردشگری دنیا)

جاذبه های باتومی

جاذبه های تفلیس

تفلیس باتومی

تور گرجستان

جاهای دیدنی و جاذبه های تفلیس

قیمت تورهای گرجستان

قیمت تورهای گرجستان

قیمت تورهای گرجستان

تور باتومی

(Batumi Georgia)
جهت توریست های ایرانی، سرمایه گذاران و بازرگانان برای استراحت و شنا در ساحل آبی بندر آزاد باتومی

توسط شرکت سالواتورز با خودروهای سواری(حداکثر 7 نفره) ناهار در رستوران، نوشیدنی، راهنمای فارسی زبان، بیمه مسافر و کاملن بصورت VIP برگزار میشود.

برای آگاهی از شرایط و قیمت تور باتومی با شرکت “سالواتورز” تماس بگیرید.

تلفن مسئول تور در گرجستان  : 00995557715557

(قابل تماس با تلگرام-واتساپ-ایمو-وایبر) حتی بدون نیاز به سیم کارت(فقط با وای فای واینترنت).

آیدی تلگرام  پاسخگویی به سوالات : salva_tours@

کانال تلگرام شرکت سالواتورز:  salvatours@

کانال تلگرام بلیط های لحظه آخری گرجستان:  salvatravel@

تور مراسم انگور چینی گرجستان

تور مراسم انگور چینی گرجستان

گرجستان

تصاویر خیره کننده گرجستان هرگز تا این حد در معرض دید گردشگری جهانی قرار نداشته است.

این بدان معنی است که اگر شما به اندازه کافی خوش شانس باشید و به گرجستان سفر کنید، خاطرات و داستان های واقعن منحصر به فردی را با خود به خانه خواهید آورد.

اگر از تور گرجستان استفاده می کنید، سفر خود را از طریق مناظر کوهستانی زیبا به روستاهای جذاب قرون وسطا بکشانید.

البته برای کاوش بیشتر در میراث فرهنگی غنی گرجستان شما به یک تور خصوصی نیاز دارید.

مطالب مفید پیشنهادی
تور زمینی گرجستان

در تور خصوصی گرجستان، که توسط شرکت سالواتورز برگزار می شود، راهنماهای محلی و فارسی زبان از شما استقبال گرم بعمل خواهند آورد.

در تور گرجستان، شما شاهد ارائه مشتاقانه تجربه ها و دانسته های راهنمای تور خواهید بود.

پایتخت گرجستان “تفلیس” به طور چشمگیری دارای جاذبه های گردشگری عالی می باشد.

در تور های اختصاصی، راهنمای تور، تمام مهارت و دانسته های خود را بطور کامل در اختیار شما خواهد داد.

استفاده از تور گرجستان و داشتن راهنمای خصوصی ، منعکس کننده منافع منحصر به فرد یک سفر خوب خواهد بود.

برای آگاهی از شرایط و قیمت تور باتومی با شرکت “سالواتورز” تماس بگیرید.

تلفن مسئول تور در گرجستان  : 00995557715557

(قابل تماس با تلگرام-واتساپ-ایمو-وایبر) حتی بدون نیاز به سیم کارت(فقط با وای فای واینترنت).

آیدی تلگرام  پاسخگویی به سوالات : salva_tours@

کانال تلگرام شرکت سالواتورز:  salvatours@

کانال تلگرام بلیط های لحظه آخری گرجستان:  salvatravel@

salva_tours

با آیدی تلگرام من تماس بگیرید salva_tours@

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • انجمن گفتگو و تبادل نظر کشور گرجستان (گردشگری-اقامت-کاریابی) ورود به انجمن