سرمایه گذاری در گرجستان – احداث رستوران

سرمایه گذاری در گرجستان – احداث رستوران : یکی از سرمایه گذاری های مناسب در گرجستان ، سرمایه گذاری رستوران در گرجستان می باشد ، که می تواند سرمایه گذاری مناسب با بازدهی مطلوبی باشد.
البته این کار و مدیریت رستوران در گرجستان بسیار کار سخت و مشکل و نیازمند سال ها تجربه می باشد. پیشنهاد می شود فقط کسانی که تجارب کافی در این زمینه را دارند اقدام به احداث رستوران در گرجستان کنند.
سرمایه گذاری در گرجستان – احداث رستوران

احداث رستوران در گرجستان

مدیریت رستوران در گرجستان کار سخت و طاقت فرسایی است و ممکن است که شب و روز شما را کلا بگیرد و زندگی و زمان سپری شده زندگی را برای شما دشوار سازد ولی بایستی عرض کنیم که اگر درست و بجا مدیریت شود ، یک رستوران می تواند سود بسیار خوبی در گرجستان برای شما داشته باشد.
هر چند معتقدیم که احداث رستوران در گرجستان بایستی با سرمایه گذاری مناسب انجام شود ولی مدیریت آن بسیار مهم تر است….با سرمایه های کم نمی توان در جهت راه اندازی و احداث رستوران در گرجستان موفق شد.
برای مثال یک رستوران موفق ایرانی را سراغ داریم که حدود سه سال پیش با سرمایه حداقل ۲۰۰ هزار دلار آمریکا در یکی از خیابان های مرکزی و توریستی شهر تفلیس تاسیس شد و دارای دو آشپزخانه ( یکی برای غذاهای ایرانی و دیگری برای غذاهای گرجی و اروپایی ) است پس از گذشت سه سال تقریبا اصل سرمایه اولیه برگشت شده و با مدیریت تبلیغات صحیح این رستوران توانسته حدود ماهانه ۳۵۰۰۰ دلار آمریکا فقط سود کسب کند.
این رستوران به صورت ۲۴ ساعته مشغول به کار است و حدود ۴۰ پرسنل دارد. بنابراین اگر دنبال ایجاد یک رستوران فقط با غذاهای ایرانی هستید بایستی عرض کنیم که کاملا در اشتباه هستید ، زیرا اگر مثلا در سال آینده دولت گرجستان برای ایرانی ها رژیم ویزا برقرار کند ، مسافرت ایرانی ها به گرجستان بسیار کم خواهد شد و مشتری های شما بسیار اندک می شوند.
بنابراین اگر قصد راه اندازی یک رستوران سودده برای آینده را دارید بایستی سعی کنید تا رستوران شما حتما ، غذاهای گرجی و اروپایی را نیز سرو کند. گرجی ها مردمانی هستند که به رستوران بسیار علاقمند می باشند و در هفت روز هفته ، باور کنید بیش از سه روز را در کنار خانواده در رستوران می گذرانند. بنابراین سرمایه گذاری در گرجستان از طریق احداث رستوران یک بیزنس و تجارت موفق می تواند باشد.
احداث رستوران در گرجستان
بنابراین می توانیم نتیجه بگیریم که اگر احداث رستوران در گرجستان با سرمایه مناسب و مدیریت خوب انجام شود می تواند سود زیادی را نصیب صاحب این بیزینس کند هر چند که واقفیم که دردسرهای کاری آن زیاد است و پیشنهاد می دهیم که حتما رستوران در گرجستان به صورت ۲۴ ساعته فعالیت داشته باشد زیرا توریست ها و همچنین مردم گرجستان به شب زنده داری عادت دارند و شاید بخواهند پاسی از شب را درون رستوران با هم باشند.
سرمایه گذاری در گرجستان – احداث رستوران

سرمایه گذاری در گرجستان – احداث رستوران

همچنین توصیه می کنیم که در گرجستان جهت احداث رستوران ، حتما از یک مشاور اقتصادی قوی کمک بگیرید ، و به کمک مشاور در ابتدا تحقیقات لازم را انجام دهید تا ضریب موفقیت شما افزایش یابد.
اگر تجربه کافی در این کار ندارید یا شروع نکنید و یا پس از کسب تجربه و تحقیقات لازم در این باره اقدام کنید تا خدای ناکرده سرمایه های شما از بین نرود. چون با توجه به اینکه مصر هستیم که بگوییم احداث رستوران در گرجستان می تواند موفقیت خوب مالی را برای شما به ارمغان آورد ولی نیاز به گذاشتن وقت لازم و تجارب کافی دارد.
سرمایه گذاری در رستوران گرجستان جزو طبقه سرمایه گذاری در صنعت گردشگری گرجستان محسوب می شود و با توجه به رشد چشمگیر توریست و گردشگر در گرجستان می تواند افق و چشم انداز مطلوبی را داشته باشد و اگر هم بدون فکر و نادرست انجام شود می تواند کل سرمایه شما را نابود کند.
شرکت جم جورجیا با نزدیک به یک دهه سابقه در زمینه های حقوقی و مهاجرتی در گرجستان و داشتن چندین پروژه سرمایه گذاری موفق در زمینه احداث رستوران در گرجستان ، آماده ارائه مشاوره های رایگان در این زمینه می باشد.
با کارشناس های باتجربه جم جورجیا قبل از هر اقدامی مشورت کنید.
مطالب مفید پیشنهادی
طرح توجیهی احداث گلخانه در گرجستان

مطالب مرتبط

  • انجمن گفتگو و تبادل نظر کشور گرجستان (گردشگری-اقامت-کاریابی) ورود به انجمن