مهاجرت آسان به کانادا

 

کانادا یکی از کشور هایی است که سالانه افراد بسیاری به منظور های مختلف به این کشور سفر می نمایند،همچنین راه های  مختلفی برای ورود به این کشور و  مهاجرت به این کشور وجود دارد و  افراد زیادی بسیار خواهان زندگی در این کشور و اخذ اقامت از این طریق میباشند

 کانادا از کشورهایی به شمار می رود که  متقاضیان زیادی از سوی ایرانیان دارد و سالیانه بسیاری از افراد برای مهاجرت به این کشور اقدام میکنند

وجود شرایطی مانند بازار کاری مناسب, رشد اقتصادی بالا ،سطح بالای رفاه اقتصادی و … از جمله مواردی است که کانادا را به کشوری با تقاضای بالا برای مهاجران  تبدیل نموده است..

در مقاله  حاضربه بررسی مهاجرت آسان به کانادا پرداخته ایم..

 البته میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون قوانین جدید اقامت ، تابعیت و شرایط مهاجرت به  کانادا با مشاورین موسسه حقوقی عدالت پارس تماس حاصل فرمایید.

برای مهاجرت به اقصی نقاط دنیا از جمله  کانادا روش های مهاجرتی متعددی وجود دارد که بسیاری از افراد تمایل دارند که  به روشی آسان به این کشور مهاجرت نموده و اقامت خود را اخذ کنند

 به دلیل اهمیت و حساسیت امر مهاجرت استفاده از مشاور آگاه که  به تمام این موارد آگاهی داشته باشد میتواند در انتخابی صحیح و آگاهانه به شما یاری رساند.

مطالب مفید پیشنهادی
کاریابی در کانادا

موسسه حقوقی عدالت پارس  با تجربه در زمینه مهاجرت به کانادا و تسط وکلای مجرب و مشاورین حقوق بین الملل شما را در رسیدن به این امر یاری می رساند. با تماس با کارشناسان ما میتوانید از مشاوره ای تخصصی برخوردار شوید و از شرایط مهاجرت به کانادا  اطلاعات کسب نمایید.

حال میخواهیم ببینیم که نحوه مهاجرت آسان به کانادا چگونه میباشد؟و آیا اصلا  امکان مهاجرت آسان  به کانادا وجود دارد یا خیر؟شرایط  مهاجرت به کانادا در سال ۲۰۱۹ چگونه است؟

کانادا کشوری است که در امریکای شمالی واقع گردیده . کانادا دومین کشور بزرگ جهان است و مزر کانادا به کشور امریکا بزرگترین مرز زمینی جهان است.

پایتخت کشور کانادا ، شهر اتاوا  و بزرگ ترین شهر واقع در کانادا تورنتو میباشد. کانادا ۱۰ استان فدرال دارد و همچنین ۳ قلمرو دارد.

کانادا یکی از ثروتمند ترین کشورهای جهان است و جز ۱۰ کشور برتر در جهان از لحاظ تولید و بورس میباشد.

آب و هوای غالب در کانادا سرد و قطبی است . البته در میان شهرهای کانادا ، ونکوور آب و هوای به نسب معتدل تری دارد.

از نظر وضعیت بهداشت و درمان در کانادا ، تقریبا شرایط یکسانی در اختیار شهروندان گذاشته میشودو هزینه های درمان  در کانادا به جز خرید دارو ، رایگان و یا کم هزینه است.

مطالب مفید پیشنهادی
اقامت کانادا از طریق تمکن مالی

بیش از ۲۰۰ فرهنگ در کشور کانادا وجود دارد و در واقع از لحاظ فرهنگ بسیار متنوع است و شرایط مناسبی را برای مهاجران به کانادا ایجاد نموده است. تقریبا نیمی از جمعیت کانادا را افراد انگلیسی و کانادایی زبان و نیمی دیگر را مهاجران تشکیل میدهند.

تحصیل در کانادا ، یکی از راه های مهاجرت به کانادا و اخذ اقامت دائم میباشد. متقاضیان ادامه تحصیل در کانادا در صورتی که بتوانند  در کانادا تحصیلات خود را به اتمام برسانند و همچنین به دنبال کار بگردند و به صورت تمام وقت مشغول به کار شوند ، میتوانند جهت اخذ پی آر کانادا درخواست بدهند

میتوان گفت روش تحصیلی یکی از آسان ترین روش ها برای مهاجرت به کانادا میباشد.

درحال حاضر شرایط اخذ اقامت کانادا برای دانشجویان در کانادا تا حدودی تسهیل گردیده است . به صورتی که دانشجویان میتوانند پس از اتمام دوره تحصیل خود و پیدا کردن کار تمام وقت در کانادا ، برای اخذ PR اقدام نمایند.

همچنین از روش های دیگری که میتوان از آن طریق آسان تر  به کانادا بروید از طریق توریستی میباشد که با اقدام از این طریق و اخذ ویزای توریستی و رفتن به به این کشور میتوان با طی مراحلی اقامت گرفت که البته ا لازم به ذکر است اخذ اقامت با ویزای توریستی مشکل تر از اخذ اقامت با ویزای تحصیلی میباشد.

مطالب مفید پیشنهادی
اقامت در کانادا

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر در مورد  مهاجرت اسان به کانادا  و تمامی سوالات  خود میتوانید از مشاوره رایگان مشاورین ما بهره ند شوید،

مشاوره های ارائه شده توسط مشاورین عدالت پارس مشاوره ای حقوقی میباشد و ما در کمترین زمان بیشترین داده ها را با نهایت صداقت در اختیار شما قرار میدهیم

The post مهاجرت آسان به کانادا appeared first on Pars Overseas.

مطالب مرتبط

  • انجمن گفتگو و تبادل نظر کشور گرجستان (گردشگری-اقامت-کاریابی) ورود به انجمن