موسسات معتبر کاریابی در کانادا

 

کانادا ازجمله  کشور هایی است که سالانه افراد بسیاری به منظور های مختلف به این کشور سفر می نمایند،همچنین یکی از راه های ورود به این کشور مهاجرت از طریق ویزای کاری  میباشد و  افراد زیادی بسیار خواهان تحصیلات دانشگاهی در این کشور و اخذ اقامت از این طریق میباشند

 کانادا از کشورهایی به شمار می رود که  متقاضیان زیادی از سوی ایرانیان دارد و سالیانه بسیاری از افراد برای مهاجرت به این کشور اقدام میکنند

وجود شرایطی مانند بازار کاری مناسب, رشد اقتصادی بالا ،سطح بالای رفاه اقتصادی و … از جمله مواردی است که  کانادا را به کشوری با تقاضای بالا برای مهاجران  تبدیل نموده است..

در مقاله  حاضربه بررسی موسسات معتبر کاریابی در کانادا پرداخته ایم..

 البته میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون قوانین جدید اقامت ، تابعیت و شرایط مهاجرت به  کانادا با مشاورین موسسه حقوقی عدالت پارس تماس حاصل فرمایید.

برای مهاجرت به اقصی نقاط دنیا از جمله  کانادا روش های مهاجرتی متعددی وجود دارد که از جمله انها مهاجرت از طریق ویزای کاری میباشد..

 به دلیل اهمیت و حساسیت امر مهاجرت استفاده از مشاور آگاه که  به تمام این موارد آگاهی داشته باشد میتواند در انتخابی صحیح و آگاهانه به شما یاری رساند.

مطالب مفید پیشنهادی
اخذ ویزاى همراه براى والدین در کانادا

موسسه حقوقی عدالت پارس  با تجربه در زمینه مهاجرت به کانادا و تسط وکلای مجرب و مشاورین حقوق بین الملل شما را در رسیدن به این امر یاری می رساند. با تماس با کارشناسان ما میتوانید از مشاوره ای تخصصی برخوردار شوید و از شرایط مهاجرت به کانادا  اطلاعات کسب نمایید.

حال میخواهیم ببینیم که موسسات معتبر کاریابی در کانادا کدام ها هستند ؟و آیا میتوان به این موسسات در جهت کاریابی در کانادا اطمینان کرد  یا خیر؟ قوانین و شرایط این موسسات در سال ۲۰۱۹ چگونه است؟

کاریابی جزء مهم ترین نگرانی افرادی می باشد که کانادا را برای مهاجرت انتخاب نموده اند .

برای مهاجرت به کانادا از طریق کار و دریافت اقامت کانادا راه های مختلفی وجود دارد  معمولا مهاجران دو راه زیر را انتخاب می کنند :

۱-مهاجرت به کانادا از طریق تخصص

۲-مهاجرت به کانادا روش استانی

 انجا که کانادا کشوری است بزرگ وپیشرفته به همه مدل شغلی نیازمند می باشد و همواره به بعضی مشاغل مثل گرایشهای مهندسی و فنی و مربوط به نفت یا پرستاری نیاز بالایی دارد و به مهاجرین به خاطر شغلشان امتیاز می دهند

مهمترین مسئله ای که مهاجرین به کانادا بعد از اخذ ویزا و اقامت نگران آن هستند، یافتن یک شغل مناسب است پروسه کاریابی در کانادا از مواردی است که مهاجرین زیادی را درگیر خود می کند. یکی از مشکلات عمده این مهاجرین عدم شناخت این پروسه است . در حقیقت تکنیک کاریابی نقش بسیار کلیدی را در بازار کاریابی به خود اختصاص داده است .

مطالب مفید پیشنهادی
نظام آموزشی کانادا

داشتن یک رزومه حرفه ای که بتواند سالها تجربیات و دانش شما را در یک یا دو صفحه توضیح بدهد، رقابت بازار کار برای گرفتن شغل مورد نیاز، نوع ارایه درخواست کاریابی ، تکنیک پاسخگویی به سئوالات مصاحبه همه و  به همراه دیگر جزئیات بیشماری در این پروسه نقش کلیدی را به خود اختصاص داده اند.

موسسات کاریابی رابط بین شما و شرکت هایی می باشند که به دنبال نیروی انسانی برای کار هستند. این آژانس ها اصولا شغل های ساده ارائه می دهند و پس از یافتن شغل برای متقاضی، هزینه ای از کارفرمای شما دریافت می کنند. برخی از آژانس های کاریابی، درصدی از اولین حقوق های دریافتی شما را هم درخواست می کنند.

در موسسات کاریابی در کانادا پیدا کردن کارگران بسیار کارآمد برای موقعیت های کاری بسیار مشکل شده است. برای شرکت های فعال در زیرساخت ها، بخش های فرایندی و انرژی، پیدا کردن کارکنان تحصیل کرده و با تجربه می تواند به موفقیت کلی شما کمک کند. به همین دلیل است که بسیاری از شرکت ها در کانادا مجبور به پذیرش کادر پرسنلی بین المللی هستند

یک آژانس استخدامی یا کاریابی در کانادا کارگران را با مشاغل مطابقت می دهد. به عبارت دیگر، آژانس برای شما یک شغل از سایر شرکت ها پیدا می کند. برخی از سازمان ها بر روی قرار دادن افراد در زمینه های خاص تمرکز می کنند. معمولا این سازمان ها، شرکت های خصوصی هستند

مطالب مفید پیشنهادی
بررسی مهاجرت تحصیلی به کانادا

آژانس های مختلف جهت کار در کانادا انواع مختلفی از خدمات را ارائه می دهند. برخی، شما را در محل کارهای کوتاه مدت یا موقت قرار می دهند و برخی دیگر مشاغل بلند مدت یا دائمی را به شما پیشنهاد می دهند. پس از ثبت نام در یک آژانس، شما باید اغلب برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مشاغل تماس بگیرید

آژانس های استخدام با شارژ کردن شرکت هایی که برای شما کار می کنند پول می گیرند و یا ممکن است یک درصد از حقوق شما را دریافت کنند. نه آژانس استخدامی و نه کارفرما نباید از یک کارمند برای تأیید تکمیل یک دوره کار، اوراق قرضه، سپرده یا گذرنامه را درخواست کند.

در صورتی که شما علاقه مند به کار در کانادا هستید، می توانید به آژانس هایی که در ادامه آمده است مراجعه کنید:

آژانس های استخدام در کالگری (Calgary):

  • Global Hire
  • Hays Recruitment Canada

آژانس های استخدام در کبک:

  • Quebec International
  • Opportunity Alberta

آژانس های استخدام در مونترال:

  • Cowan International

شما با موارد ذکر شده در بالا می توانید برای کاریابی در کشور کانادا اقدام نمایید . و امیدواریم توانسته باشیم در مورد مهاجرت کاری به کانادا ، موسسات کاریابی در کشور کانادا ، شرایط کاریابی در کانادا ، کار در کانادا ، اقدامات برای کاریابی در کشور کانادا و مدارک مورد نیاز برای کاریابی در کانادا و مهاجرت به کانادا توضیحات لازم را ارائه نموده باشیم .

مطالب مفید پیشنهادی
اعزام دانشجو به کانادا

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر در مورد  موسسات معنبر کاریابی در کانادا  و تمامی سوالات  خود میتوانید از مشاوره رایگان مشاورین ما بهره ند شوید،

مشاوره های ارائه شده توسط مشاورین عدالت پارس مشاوره ای حقوقی میباشد و ما در کمترین زمان بیشترین داده ها را با نهایت صداقت در اختیار شما قرار میدهیم

The post موسسات معتبر کاریابی در کانادا appeared first on Pars Overseas.

مطالب مرتبط

  • انجمن گفتگو و تبادل نظر کشور گرجستان (گردشگری-اقامت-کاریابی) ورود به انجمن