چگونه ارزانترین بلیط لحظه آخری را به مقصد گرجستان رزرو کنیم

ارزانترین بلیط گرجستان

-جستجوی خود را مدام انجام دهید زیرا قیمت ها هرلحظه در حال تغییر هستند، اگر غیر از این بود که به آن “لحظه آخری نمی گفتند”.

-از بهترین موتورهای جستجوی بلیط لحظه آخری به مقصد گرجستان استفاده کنید، بعضی از سایت ها و موتورهای جستجوی بلیط درصد زیادی روی قیمت اصلی می کشند، بنابراین با کمی جستجو متوجه خواهید شد که کدام سایت ارزانترین قیمت را ارائه می دهد.

– بهترین و مناسب ترین روز را انتخاب کنید، اغلب شرکت ها و متخصصین توصیه هایی برای خرید در روزهای مشخص دارند اما واقعیت این است که فرمول دقیقی برای انتخاب روزهای ارزان وجود ندارد، بهتر است گوش به زنگ باشید تا بهترین روز و بهترین قیمت خودش را نشان دهد.

– با سایت ها و خطوط هوایی ارزان قیمت دوست شوید، هرچند هیچ ارزانی بی دلیل نیست اما اگر در پروازهای کوتاه مدت و میان مدت از 1 الی 3 ساعت غذا داده نشود یا هواپیمای کوچکتر باشند زیاد فرقی نمی کند و ارزش تفاوت قیمت را دارند.

-اگر مسافر حرفه ای و کثیرالسفر هستید برای پروازهای آینده و تاریخ بالا اقدام کنید، معمولا خرید بلیط پروازهای آینده با تخفیف انجام می شود

– اگر قصد مسافرت به مقصد مشخصی را ندارید، ارزانترین مقاصد همیشه در دسترس هستند، با کمی تحقیق و بررسی می توانید مقاصد ارزان قیمت را پیدا کنید.

– با یک سایت و یک آژانس کار کنید، زیرا اغلب شرکت ها برای مشتریان دائم خود تخفیفات ویژه ای در نظر می گیرند، اگر یک مشتری چندین بار از یک شرکت مسافرتی بلیط تهیه نماید، در خریدهای آینده خود می تواند درخواست تخفیف و خدمات ویژه بنماید.

– مبدا و فرودگاه های مختلف را برای سفر خود امتحان کنید، گاهی یک خط پرواز مشخص به علت تقاضای فراوان و کمبود صندلی قیمتهایش را گران می کند، در این صورت می توانید مبادی و فرودگاههای دیگر را امتحان کنید.

– از بلیط های 2طرفه استفاده کنید، معمولا بلیط های 2 طرفه، در مجموع ارزانتر از بلیط یک طرفه هستند، دلیل این موضوع حجم درخواست برای سفر یا بازگشت از سفر است، هنگامی که تقاضا برای رفت زیاد باشد، تقاضای برگشت کمتر خواهد بود و بالعکس.

– پروازهای غیر مستقیم را امتحان کنید، گاهی پروازهای غیر مستقیم به مقصد مورد نظر شما ارزانتر از پرواز مستقیم هستند، از پروازهای غیر مستقیم میتوان پرواز به مقصد نزدیک به شهر مورد نظر شما یا پروازهای با توقف را نام برد.

– در زمانهای غیر از اوج مسافرت سفر کنید، اواخر فصل تابستان همیشه شلوغ است، تعطیلات نوروز بسیار شلوغ است اما در فصل امتحانات دانشگاهها و مدرسه ها و اوایل پاییز زمان خوبی برای خرید بلیط های ارزان قیمت و بلیط لحظه آخری به مقصد گرجستان هستند.


تهران 86037167

همراه 09396006909

پاسخگوی آنلاین:

 آیدی پاسخگو درتلگرام: salva_tours@

 آیدی پاسخگو در سروش: salva_tours@

آیدی پاسخگو در واتساپ: 00995557715557

 

کانال سالواتورز در شبکه های اجتماعی:

کانال سالواتورز در سروش: salvatours@

کانال سالواتورز در تلگرام :  salvatours@

کانال سالواتورز در اینستاگرام:salva_tours@

تلفن گرجستان 00995557715557

 

 

 

 

salva_tours

با آیدی تلگرام من تماس بگیرید salva_tours@

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *